to firma z 10 letnim doświadczeniem, opartym na praktycznej wiedzy, wynikającej z licznych kontaktów z klientami. Zajmujemy się wyposażaniem maszyn rolniczych (głównie opryskiwaczy) w komputery sterujące dozowaniem cieszy oraz panele sterujące cieczą i hydrauliką opryskiwacza. Dzięki mobilności i możliwości fachowego doradztwa u klienta skutecznie wspieramy rolników w ich działaniach. Współpracujemy z firmą Tolmet, jesteśmy obecni na targach rolniczych na terenie całego kraju, tj. Viva Targi Kielce, Opolagra, Minikowo i Bednary.


Naszym mottem jest oszczędność. Panele elektroniczne do opryskiwaczy zapewnią Państwu właściwe i precyzyjne dozowanie cieczy, wygodną obsługę i kontrolę opryskiwacza z kabiny operatora dzięki czytelnemu wyświetlaczowi (warianty dopasowane do potrzeb klienta). Są to trwałe urządzenia w aluminiowej obudowie z okablowaniem o wysokiej odporności na wpływ zmiennych warunków atmosferycznych.

GWARANTUJEMY PRZEZ TO:

01oszczędność czasu – można skupić się na pracy, sterować funkcjami, opryskiwacza z kabiny operatora (różne dawki dla poszczególnych dysz, dowolne uruchamianie stron opryskiwacza, oświetlenie belki - opcja), korzystać z trwałości i niezawodności sprzętu

02oszczędność materiału – komputer zapewnia odpowiednią dawkę cieczy, poprzez sterowanie ilością, jakością mieszanki, szybkością wypływu niezależnie od prędkości, oblicza areał (nic się nie zmarnuje),

03oszczędność związana z zakupem - wynikającą ze stosunku ceny do jakości, serwisem – jest to produkt polski (szybka realizacja zamówienia, dostępność części, serwisowanie u klienta, fachowe doradztwo).

Zapraszamy do współpracy